+48 570 103 102

Specializacja: Dietetyka

Dietetyk kliniczny, dietetyk dziecięcy, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi i
Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi.

Z powodzeniem wspiera Pacjentów dorosłych, również chorych, po udarach, z zespołami genetycznymi, jednak Jej prawdziwą pasją jest praca z dziećmi. Posiada kilkuletnie doświadczenie w układaniu jadłospisów dla żywienia zbiorowego, w tym placówek szkolnych i przedszkolnych. Pomaga rozszerzać repertuar akceptowanych produktów w diecie dziecka bez przymusów i oszukiwania. Uczy na co należy zwracać uwagę przygotowując posiłki, daje narzędzia potrzebne do budowania dobrej relacji z jedzeniem u dziecka. Nie ocenia, pomaga rozwiać wątpliwości i usystematyzować wiedzę w temacie żywienia.

W pracy z Pacjentami wykorzystuje również wiedzę psychodietetyczną. Stale poszerza swoje kompetencje, tak aby móc jak najlepiej pomagać.

Szczególnie bliski jest dla niej temat dzieci odmawiających jedzenia. W niedalekiej przyszłości
planuje zostać terapeutą karmienia. Prywatnie miłośniczka gotowania i dobrej książki.

Na Instagramie można ją znaleźć jako dietetykoddzieci.

Post_author_main_Profilowa

Autor Postu

Centrum Leczenia Zaburzeń Komunikacji PROFILOWA powstało z myślą o objęciu kompleksową opieką osób z wszelkiego typu problemami z komunikacją.Nasi Pacjenci to m.in. osoby z autyzmem, zespołem Downa, wadami wymowy, dziecięcym porażeniem mózgowym, niepełnosprawnością umysłową, jąkaniem, niedosłuchem, po udarach i urazach mózgu, z mutyzmem i zaburzeniami integracji sensorycznej.