+48 570 103 102

Kadra – Centrum „Profilowa”

Zespół Centrum PROFILOWA to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem:

Logopeda, neurologopeda, pedagog, terapeuta ręki, psycholog dziecięcy, psycholog, terapeuta SI, rehabilitant dziecięcy, rehabilitant neurologiczny, laryngolog, laryngolog dziecięcy, neurolog, neurolog dziecięcy, psychiatra, psychiatra dziecięcy, audiolog, foniatra

highly_qualified_doctors_section
Lek.med. Anna Linka_Centrum_Zaburzen_komunikacji_Profilowa

| lek.med. Anna Linka

Specjalizacja: neurologia

Jestem lekarzem w trakcie specjalizacji z neurologii. Studiowałam na Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy na wydziale lekarskim. Od początku studiów w moim życiu była neurologia. Jest to dziedzina, która bardzo szybko się rozwija. Nowe możliwości leczenia chorób, które do niedawna nie były leczone, pozwalają na ciągłe poszerzanie swoich horyzontów. W mojej pracy najważniejszy jest kontakt z pacjentami i satysfakcja z tego, że mogę im pomóc. Swoje umiejętności zdobywałam w Klinice Neurologii USK nr 1 im Norberta Barlickiego w Łodzi oraz szpitalach miejskich i powiatowych. Ciągle podnoszę swoje kwalifikacje poprzez studiowanie literatury naukowej i uczestnictwo w konferencjach z dziedziny neurologii.

lek. Waldemar Kryszkowski_Profile_image

| lek.med. Waldemar Kryszkowski

Specjalizacja: psychiatria

absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Dyplom lekarza specjalisty z dziedziny psychiatrii uzyskał w 2014 roku. Od lat związany zawodowo ze szpitalem im.J.Babińskiego przy ul.Aleksandrowskiej w Łodzi.  Aktywny uczestnik konferencji psychiatrycznych. Leczy i zapobiega nawrotom zaburzeń. Prywatnie tryskający humorem miłośnik ironii i sarkazmu:)

Julita Dawidowicz_Profile_image_2_1

| mgr Julita Dawidowicz

Specjalizacja: neurologopedia, logopedia ogólna i logopedia medialna,
terapia ręki

mgr filologii angielskiej (spec. językoznawstwo, pedagogika), neurologopeda, logopeda ogólny oraz medialny, wokalistka. Specjalistka z zakresu neurologopedii i emisji głosu. Certyfikowana terapeutka ręki, posiada również certyfikat ukończenia kursu psychografologii. Praktyka na szpitalnych oddziałach neurologicznych, rehabilitacyjnych, ZOL, a także w szkołach, przedszkolach, specjalnych ośrodkach wychowawczych. Prywatnie dumna i kochająca mama dwóch synków:)

 

Joanna_Skorupinska_Profile_image

| mgr Joanna Skorupińska

Specjalizacja: pedagogika, neurologopedia, terapia ręki, logopedia
ogólna i medialna

mgr filologii polskiej (spec. pedagogika, językoznawstwo), pedagog, neurologopeda, logopeda ogólny i medialny, certyfikowany terapeuta ręki. Wieloletnie doświadczenie w terapii pacjentów z dysleksją. Praktyka w wielu placówkach oświatowych, głównie z dziećmi. Od wielu lat również aktywny nauczyciel, a także dyrektor szkoły podstawowej. Prywatnie mama córki i syna 🙂 .

mgr Malwina Kusmierczak

| mgr Malwina Kuśmierczak

Specjalizacja: psychopedagogika, oligofrenopedagogika, neurologopedia

pedagog opiekuńczo-wychowawczy, psychopedagog, oligofrenopedagog, neurologopeda oraz nauczyciel dyplomowany i dyrektor przedszkola. Od ponad 20 lat związana z państwowymi placówkami specjalnymi. Na co dzień prowadzi indywidualne zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze z osobami głęboko wielorako niepełnosprawnymi. Posługuje się polskim językiem migowym. Prywatnie kochająca żona i mama trojga dzieci 🙂

Mgr Marta Szmelczyńska_Centrum_Zaburzen_komunikacji_Profilowa

| mgr Marta Szmelczyńska

Specjalizacja: neurologopedia, oligofrenopedagogika

Neurologopeda, logopeda ogólny z emisją głosu, oligofrenopedagog. Pasjonatka pracy terapeutycznej z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi w obszarze nabywania lub poprawy umiejętności komunikacyjnych. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w przedszkolu specjalnym, w poradniach psychologiczno-pedagogicznych i w ZOLu. Obecnie pracuje w jednej z łódzkich szkół specjalnych jako nauczyciel – logopeda i w centrum medycznym jako neurologopeda. Prywatnie – mama nastoletniej córki.

Anna Jagodzinska_Profile_image

| mgr Anna Jagodzińska

Specjalizacja: logopedia ogólna i medialna

nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej z ponad 30-to letnim stażem, nauczyciel dyplomowany, logopeda ogólny oraz medialny. Na co dzień wychowawczyni klas 1-3 w szkole podstawowej. Prowadzi także dodatkowe zajęcia wyrównawcze dla dzieci ze specyficznymi trudnościami w nauce, grupowe zajęcia logopedyczne oraz zajęcia rozwijające plastyczno-teatralne umiejętności dzieci. Twórca Innowacji Pedagogicznej „Logopedyczne Pogaduszki”. Prywatnie żona i mama dorosłych córek, w tym jednej głęboko i wielorako niepełnosprawnej.

Krystyna Przyby_Profile_image

| mgr Krystyna Przybył

Specjalizacja: logopedia, surologopedia

pedagog, logopeda, surdologopeda z ponad 20-letnim doświadczeniem. Przeprowadza diagnozę i terapię dzieci i młodzieży z opóźnionym i zaburzonym rozwojem mowy, problemami w przetwarzaniu słuchowym oraz trudnościami w czytaniu i pisaniu. Pracuje w Zespole Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka. Jest providerem metody Neuroflow Aktywny Trening Słuchowy. Wykonuje specjalistyczną diagnozę korowego przetwarzania bodźców słuchowych, które są podstawą nauki mówienia, czytania i pisania. Wspiera terapię dzieci metodą Neuroflow ATS on – line. Wolny czas lubi spędzać z rodziną i psem. Interesuje się filmem i teatrem.

Magda Maria Janszewska_Profile_image

| mgr Magda Maria Janczewska

Specjalizacja: psychologia, logopedia, TUS

mgr psychologii oraz mgr logopedii z audiologią na Uniwersytecie Łódzkim. W trakcie studiów na kierunku seksuologia praktyczna, również certyfikowana terapeutka TUS (treningu umiejętności społecznych). Doświadczenie logopedyczne zdobywała m.in. na szpitalnym oddziale neurologicznym, w centrach medycznych i placówkach oświatowych. Jako psycholog pomaga głównie dzieciom i młodzieży w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii, a także w szkole podstawowej i przedszkolu. Do głównych zainteresowań Magdy należą: prawidłowy rozwój dzieci i młodzieży oraz wspomaganie pacjentów dotkniętych chorobami i zaburzeniami na tle neurologicznym. W ramach relaksu eksperymentuje w kuchni podczas pieczenia ciast i babeczek:)

mgr Agnieszka Kwiatkowska Milbrandt_2

| mgr Agnieszka Kwiatkowska-Milbrandt

Specjalizacja: psychoterapia, oligofrenopedagogika, TUS

Terapeutka Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, w trakcie szkolenia z psychoterapii i socjoterapii w ramach Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego. Pracuje z dorosłymi, którzy doświadczyli traumy szeroko rozumianej lub potrzebują wsparcia w zakresie utraty zdrowia lub życia osoby bliskiej. Prowadzi także terapię dla par i członków rodziny, ponieważ bardzo ważne jest wsparcie nie tylko dla tych, którzy nie wiedzą jak odnaleźć się w nowej rzeczywistości, ale także dla ich najbliższych.  Jako oligofrenopedagog z certyfikatem terapii TUS pracuje z dziećmi i młodzieżą z zaburzeniami rozwojowymi, niedostosowaniem społecznym oraz spektrum autyzmu. Prywatnie mama dwóch córek, kochająca zwierzęta – w szczególności psy i koty.

mgr Anna Rozycka_

| mgr Anna Różycka

Specjalizacja: położnictwo, laktacja

Położna, doradca laktacyjny – absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie oraz Centrum Nauki o Laktacji w Warszawie, nieustannie poszerzająca wiedzę na licznych kursach i szkoleniach. Od początku drogi zawodowej związana z Blokiem Porodowym, Oddziałem Położniczym oraz edukacją okołoporodową w Szkole Rodzenia. Z pasją, spokojem, radością i w zachwycie nad fenomenem kobiecego ciała wspierająca podopiecznych na początku drogi rodzicielskiej. Prywatnie mama przeuroczego nastolatka i niepoprawna optymistka.

mgr Jakub Tkacz

| mgr Jakub Tracz

Specjalizacja: fizjoterapia, terapia manualna, PNF, KTO, kinesiotaping, terapia powięziowa

W zawodzie od 2003 roku. Specjalista fizjoterapii, terapeuta manualny, PNF, KTO, kinesiotaping, terapeuta powięziowy. Skutecznie łączy elementy chiropraktyki i technik osteopatycznych. Instruktor szkoleniowiec nordic walking, sędzia lekkoatletyczny, diagnosta FMS1, trener z zamiłowania i profesji. Obecnie rozpoczął kształcenie w koncepcji FRSc pinoterapią. Uprawiał judo, pływanie i kick boxing. Całe życie biega, ukończył ponad 30 maratonów oraz 5x bieg rzeźnika, 1x rzeźnika ultra, 3x zamieć 24h, łemkowynę 150 i wiele innych. Nie boi się krytyki. Na FB znaleźć go można jako kardiofit.jt:)

mgr Monika Paturaj_Centrum_Zaburzen_komunikacji_Profilowa

| mgr Monika Paturaj

Specjalizacja: fizjoterapia dziecięca, terapia ręki

Fizjoterapeutka dziecięca, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, certyfikowana terapeutka ręki, w trakcie studiów podyplomowych z Integracji Sensorycznej w Warszawie. Aktywna uczestniczka konferencji i szkoleń branżowych. Na co dzień zajmuje się rehabilitacją dzieci z wadami postawy, wykorzystując kontrolę posturalną, metodę PNF, kinesiotaping oraz dobrą zabawę:) W niedalekiej przyszłości planuje zostać terapeutą Ndt-Bobath. Prywatnie miłośniczka roślin i zwierząt.

Mgr Joanna Zadrożna_Centrum_Zaburzen_komunikacji_Profilowa

| mgr Joanna Zadrożna

Specjalizacja: fizjoterapia 

Specjalista fizjoterapii. Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi w 2008 roku oraz studia z zarządzania na SGH w Warszawie. W zawodzie fizjoterapeuty nieprzerwanie od 15 lat. Specjalizuje się w fizjoterapii neurologicznej głównie Pacjentów po udarach mózgu, ze stwardnieniem rozsianym, po wypadkach komunikacyjnych, urazach czterokończynowych, z przerwanym rdzeniem, etc.. Ukończyła kursy PNF – terapii nerwowo-mięśniowej, kurs Bobath dla osób dorosłych, kursy terapii mięśniowo – powięziowej, punktów spustowych. Uczestniczyła w szkoleniach z zakresu terapii manualnej wg met. Kaltenborna-Evjentha.
Prywatnie mama, z zamiłowania prowadzi duży sad owocowy.

Mgr Iwona Wozniak_Centrum_Zaburzen_komunikacji_Profilowa

| mgr Iwona Woźniak

Specjalizacja: integracja sensoryczna, pedagogika, fizjoprofilaktyka i korektywa

Absolwentka pedagogiki w zakresie wychowania fizycznego i zdrowotnego na UŁ oraz fizjoprofilaktyki i korektywy na AWF w Warszawie. Od wielu lat aktywny nauczyciel wychowania fizycznego. 
Pod okiem najlepszych specjalistów z PSTIS zdobyła uprawnienia terapeuty i diagnosty integracji sensorycznej.
Kontakt z dziećmi to dla niej zarówno praca jak i pasja, więc łączy wszystkie zdobyte doświadczenia, aby jak najlepiej pracować z „małym człowiekiem”. Kreatywna i zaangażowana, otwarta i uśmiechnięta, łatwo nawiązuje relację z dzieckiem.
Wolny czas lubi spędzać z mężem i córką ,a umila go sobie kubkiem aromatycznej kawy i muzyką.
Anna_Bednarczyk_Centrum_Profilowa

| Anna Bednarczyk

Recepcjonistka

Absolwentka Studium Medycznego-Wydzialu Higieny. Pracowala w Terenowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej.Obecnie emerytka.Prywatnie mama dwóch córek i babcia trojga wnucząt. Lubi gotować i piec ciasta oraz robić na drutach i szydelkować, jak ma czas…

Robert_Halkiewicz_Centrum_Zaburzen_komunikacji_Profilowa

| Robert Halkiewicz

Recepcjonista

Zawsze pojawia się w odpowiednim miejscu i we właściwym czasie. Zarówno obsługa recepcji, jak i wszelkie naprawy nie są Mu obce. Skarbnica wiedzy technicznej, specjalista od praktycznych rozwiązań i mistrz organizacji, znany powszechnie jako Robercik:) Prywatnie kochający Mąż Super Żony i Tata Super Syna:)