+48 570 103 102

Kadra – Centrum „Profilowa”

Zespół Centrum PROFILOWA to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem:

Logopeda, neurologopeda, pedagog, terapeuta ręki, psycholog dziecięcy, psycholog, terapeuta SI, rehabilitant dziecięcy, rehabilitant neurologiczny, laryngolog, laryngolog dziecięcy, neurolog, neurolog dziecięcy, psychiatra, psychiatra dziecięcy, audiolog, foniatra

highly_qualified_doctors_section
Julita Dawidowicz_Profile_image_2_1

| mgr Julita Dawidowicz

Specjalizacja: neurologopedia, logopedia ogólna i logopedia medialna,
terapia ręki

mgr filologii angielskiej (spec. językoznawstwo, pedagogika), neurologopeda, logopeda ogólny oraz medialny, wokalistka. Specjalistka z zakresu neurologopedii i emisji głosu. Certyfikowana terapeutka ręki, posiada również certyfikat ukończenia kursu psychografologii. Praktyka na szpitalnych oddziałach neurologicznych, rehabilitacyjnych, ZOL, a także w szkołach, przedszkolach, specjalnych ośrodkach wychowawczych. Prywatnie dumna i kochająca mama dwóch synków:)

 

Joanna_Skorupinska_Profile_image

| mgr Joanna Skorupińska

Specjalizacja: pedagogika, neurologopedia, terapia ręki, logopedia
ogólna i medialna

mgr filologii polskiej (spec. pedagogika, językoznawstwo), pedagog, neurologopeda, logopeda ogólny i medialny, certyfikowany terapeuta ręki. Wieloletnie doświadczenie w terapii pacjentów z dysleksją. Praktyka w wielu placówkach oświatowych, głównie z dziećmi. Od wielu lat również aktywny nauczyciel. Prywatnie mama córki i syna:)

mgr Malwina Kusmierczak

| mgr Malwina Kuśmierczak

Specjalizacja: psychopedagog, oligofrenopedagog, neurologopeda

pedagog opiekuńczo-wychowawczy, psychopedagog, oligofrenopedagog i neurologopeda. Również nauczyciel dyplomowany. Od prawie 20 lat związana z państwową placówką specjalną. Na co dzień prowadzi indywidualne zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze z osobami głęboko wielorako niepełnosprawnymi. Posługuje się polskim językiem migowym. Prywatnie kochająca żona i mama trojga dzieci 🙂

Krystyna Przyby_Profile_image

| mgr Krystyna Przybył

Specjalizacja: logopedia, surologopedia

pedagog, logopeda, surdologopeda z ponad 20-letnim doświadczeniem. Przeprowadza diagnozę i terapię dzieci i młodzieży z opóźnionym i zaburzonym rozwojem mowy, problemami w przetwarzaniu słuchowym oraz trudnościami w czytaniu i pisaniu. Pracuje w Zespole Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka. Jest providerem metody Neuroflow Aktywny Trening Słuchowy. Wykonuje specjalistyczną diagnozę korowego przetwarzania bodźców słuchowych, które są podstawą nauki mówienia, czytania i pisania. Wspiera terapię dzieci metodą Neuroflow ATS on – line. Wolny czas lubi spędzać z rodziną i psem. Interesuje się filmem i teatrem.

Magda Maria Janszewska_Profile_image

| mgr Magda Maria Janczewska

Specjalizacja: psycholog, logopeda

absolwentka psychologii i logopedii z audiologią Uniwersytetu Łódzkiego. Doświadczenie nabywała podczas praktyk na oddziale neurologicznym. Obecnie współpracuje z Młodzieżowym Ośrodkiem Socjoterapii oraz kilkoma placówkami oświatowymi. Do głównych zainteresowań należą prawidłowy rozwój dzieci i młodzieży oraz wspomaganie pacjentów dotkniętych chorobami i zaburzeniami na tle neurologicznym. W ramach relaksu eksperymentuje w kuchni podczas pieczenia ciast i babeczek:)

Marian_Kurowski_Profile_image

| Marian Kurowski

Specjalizacja: opiekun medyczny

opiekun medyczny oraz sanitariusz. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe, które zdobywa na oddziałach szpitalnych oraz świadcząc pomoc domową osobom niesamodzielnym, niepełnosprawnym, po udarach. Każdemu Pacjentowi oddaje cząstkę swojego serca, z życzliwością i empatią dba o to, by Jego Podopieczni byli zadowoleni, nakarmieni i zadbani. Prywatnie niepoprawny romantyk i miłośnik spacerów brzegiem morza:)

Anna Jagodzinska_Profile_image

| mgr Anna Jagodzińska

Specjalizacja: logopedia ogólna i medialna

nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej z ponad 30-to letnim stażem, nauczyciel dyplomowany, logopeda ogólny oraz medialny. Na co dzień wychowawczyni klas 1-3 w szkole podstawowej. Prowadzi także dodatkowe zajęcia wyrównawcze dla dzieci ze specyficznymi trudnościami w nauce, grupowe zajęcia logopedyczne oraz zajęcia rozwijające plastyczno-teatralne umiejętności dzieci. Twórca Innowacji Pedagogicznej „Logopedyczne Pogaduszki”. Prywatnie żona i mama dorosłych córek, w tym jednej głęboko i wielorako niepełnosprawnej.

mgr Anna Rozycka_

| mgr Anna Różycka

Specjalizacja: położnictwo, laktacja

Położna, doradca laktacyjny – absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie oraz Centrum Nauki o Laktacji w Warszawie, nieustannie poszerzająca wiedzę na licznych kursach i szkoleniach. Od początku drogi zawodowej związana z Blokiem Porodowym, Oddziałem Położniczym oraz edukacją okołoporodową w Szkole Rodzenia. Z pasją, spokojem, radością i w zachwycie nad fenomenem kobiecego ciała wspierająca podopiecznych na początku drogi rodzicielskiej. Prywatnie mama przeuroczego nastolatka i niepoprawna optymistka.

lek. Waldemar Kryszkowski_Profile_image

| lek.med. Waldemar Kryszkowski

Specjalizacja: psychiatria

absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Dyplom lekarza specjalisty z dziedziny psychiatrii uzyskał w 2014 roku. Od lat związany zawodowo ze szpitalem im.J.Babińskiego przy ul.Aleksandrowskiej w Łodzi.  Aktywny uczestnik konferencji psychiatrycznych. Leczy i zapobiega nawrotom zaburzeń. Prywatnie tryskający humorem miłośnik ironii i sarkazmu:)

mgr Izabela Agier _Profile_image

| mgr Izabela Agier

Specjalizacja: surdopedagog, terapeuta pedagogiczny i wczesnego wspomagania rozwoju, integracji sensorycznej

mgr pedagogiki wczesnodziecięcej UŁ, surdopedagog, terapeuta: pedagogiczny, wczesnego wspomagania rozwoju, integracji sensorycznej. Przeprowadza diagnozę procesów integracji sensorycznej. W swojej pracy w zespole wczesnego wspomagania rozwoju łączy umiejętności zdobyte na kursach: terapii ręki, terapii bilateralnej, metody Weroniki Sherborne i wielu innych. Uwielbia podróże, poznawanie tajników języka angielskiego, długie spacery po lesie, w górach i nad morzem w towarzystwie ukochanego psa.

mgr Jakub Tkacz

| mgr Jakub Tracz

Specjalizacja: fizjoterapia, terapia manualna, PNF, KTO, kinesiotaping, terapia powięziowa

W zawodzie od 2003 roku. Specjalista fizjoterapii, terapeuta manualny, PNF, KTO, kinesiotaping, terapeuta powięziowy. Skutecznie łączy elementy chiropraktyki i technik osteopatycznych. Instruktor szkoleniowiec nordic walking, sędzia lekkoatletyczny, diagnosta FMS1, trener z zamiłowania i profesji. Obecnie rozpoczął kształcenie w koncepcji FRSc pinoterapią. Uprawiał judo, pływanie i kick boxing. Całe życie biega, ukończył ponad 30 maratonów oraz 5x bieg rzeźnika, 1x rzeźnika ultra, 3x zamieć 24h, łemkowynę 150 i wiele innych. Nie boi się krytyki. Na FB znaleźć go można jako kardiofit.jt:)

Aleksandra Marciniak_image_2

| Aleksandra Marciniak

Recepcjonistka

Absolwentka XXIX Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi. Obecnie studentka logopedii z audiologią na Uniwersytecie Łódzkim. Dorywczo opiekunka dziecka, a prywatnie miłośniczka filmów, seriali i słodyczy 🙂
Lek.med. Anna Linka

| Lek.med. Anna Linka

Specjalizacja: neurologia

Jestem lekarzem w trakcie specjalizacji z neurologii. Studiowałam na Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy na wydziale lekarskim. Od początku studiów w moim życiu była neurologia. Jest to dziedzina, która bardzo szybko się rozwija. Nowe możliwości leczenia chorób, które do niedawna nie były leczone, pozwalają na ciągłe poszerzanie swoich horyzontów.

W mojej pracy najważniejszy jest kontakt z pacjentami i satysfakcja z tego, że mogę im pomóc. Swoje umiejętności zdobywałam w Klinice Neurologii USK nr 1 im Norberta Barlickiego w Łodzi oraz szpitalach miejskich i powiatowych.
Ciągle podnoszę swoje kwalifikacje poprzez studiowanie literatury naukowej i uczestnictwo w konferencjach z dziedziny neurologi.
mgr Agnieszka Kwiatkowska Milbrandt

| Agnieszka Kwiatkowska-Milbrandt

Specjalizacja: psychoterapia, oligofrenopedagogia

Terapeutka Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, w trakcie szkolenia z
psychoterapii i socjoterapii w ramach Krakowskiego Centrum
Psychodynamicznego.
Pracuję z dorosłymi, którzy doświadczyli traumy szeroko rozumianej lub
potrzebują wsparcia w zakresie utraty zdrowia lub życia osoby bliskiej.
Trauma prowadzi do kompletnej reorganizacji systemu przetwarzania bodźców
przez umysł i mózg. Większość osób, które znalazły się w sytuacji, która jest dla
nich nie do zniesienia i nie do zaakceptowania, nie jest w stanie myśleć o
trudnych doświadczeniach, stara się wyprzeć je ze świadomości i żyć dalej,
zachowując się tak, jakby to się nigdy nie stało. Tyle że „normalne”
funkcjonowanie może być niezwykle trudne.
Prowadzę też terapię dla par i członków rodziny, ponieważ bardzo ważne jest
wsparcie nie tyko dla tych, którzy nie wiedzą jak odnaleźć się w nowej
rzeczywistości, a także dla ich najbliższych.
Jako oligofrenopedagog z certyfikatem terapii TUS pracuję z dziećmi i
młodzieżą z zaburzeniami rozwojowymi, niedostosowaniem społecznym oraz
spektrum Autyzmu.
Prywatnie mama dwóch córek, kochająca zwierzęta w szczególności psy i koty.